Hikayemiz

/
Hikayemiz

”Ummadığınız bir anda gülümsetir sizi çocukluk anılarınız. Ne kadar çoksa çocukluktan kalma güzel anınız o kadar çok sebebiniz vardır zorluklarla dolu yetişkinler dünyasında sebepsiz yere gülümsemek için.

Biz, çocuklara hayaller kurabilecekleri, kendilerine ve kendilerini ait hissedebilecekleri, sorumluluk duygusunu huzur içinde yaşayabilecekleri bir dünya kurmak amacıyla araladık kapıyı. Gülümseyen mutlu çocuklar ve onları keyifle, huzur içinde izleyen ebeveynler hayal ettik.”

2014 Yılının Ocak ayında yola bu sözlerle ve düşüncelerle çıkmıştık. Bunca yıl bahçenizin en güzel köşelerini bize ayırdınız. Şimdi hazırız, çocuklarınızın mobilyalarına ve odalarına yeni bir dokunuş getiriyoruz

Bizimle yolu kesişen herkes bilir, işimizi çok seviyoruz. Güvenlik, kalite ve farklılık misyonuyla geliştirdiğimiz yeni ürün çeşitlerimiz bizi çok heyecanlandırıyor; bebek ve çocuk mobilyaları, aksesuarlar, ev tekstili ve tabii imzamız haline gelen oyun evleri…

Fiyat-Kalite dengesi için de çok çalışıyoruz. Amacımız mümkün olduğunca çok çocuğun hayatına girmek ve yüzünü güldürmek .

Bize olan güveniniz için teşekkür ederiz. İlerleyen dönemlerde yeni proje ve güzelliklerle görüşmek üzere.

Gelin birlikte büyük hayaller için küçük dünyalar yaratalım…

Yazmaya başlayın ve aramak için Enter tuşuna basın.

Alışveriş Sepeti

Sepetinizde ürün bulunmuyor.