SIKÇA SORULAN SORULAR

 

Liliput Kids yeni bir marka mı?

Liliput Kids butik ve farklı projelerle yola çıkan ancak kurumsal ve profesyonel tecrübelerini bebek ve çocuklarla ilgili pek çok alanda geliştirmek ve perakende sektöründe kalıcı bir yer edinmeyi hedefleyen yepyeni bir markadır.

 

Neden Liliput Kids?

Çünkü çocukları çok seviyoruz, geleceğin onlara ait olduğunun farkındayız ve bu bilinçle ürünlerimizi geliştiriyoruz. Amacımız çok sayıda çocuğun hayallerine kavuşması. İşimizi yaparken detaycı ve titiziz, ebeveynleri anlıyor, onların yerine düşünebiliyoruz.

 

Neden size tercih edelim?

Bizi tercih etmeniz için size ikna etmek istemeyiz. Tanıyıp, kararınızı kendinizin vermesi tercihimizdir. Liliput Kids, bir hobi, anne olduktan sonra çocuk sektöründeki fırsatları görüp değerlendirmeye yönelik atılan bir adım değildir. Uzun yıllar yönetici olarak kurumsal yaşamda çalışmış bir girişimci ruhun, sektördeki eksikleri tespit ederek, uzun vade stratejik planlarla çıktığı bir serüvendir.  Amatör ruh ve heyecanı koruyarak profesyonel bir bakış açısıyla işimizi yapmak esas amacımızdır.

 

Liliput anlamı nedir?

Pek çoğumuzun küçükken okuduğu Gulliver’in Gezileri serüvenlerindeki cücelerin dünyasına verilen ad :)

 

Ürün çeşitleriniz neler?

Ahşap oyun evleri ile çıktığımız yolculuğumuza çadırlar, ahşap oyuncaklar, oyun evlerinin içinde kullanabileceğiniz aksesuar niteliğindeki ahşap mobilyalar ve son olarak da kendi geliştirdiğimiz ve her çocuğun olmasını arzu ettiğimiz kağıt kompozit kolay kurulumlu oyun evleri ile devam ediyoruz.

Ürünlerimizle ilgili detaylı bilgiye bizi arayarak ulaşabilirsiniz.

 

Neden ahşap oyun evi?

Evet,  Yalnızca çocuğunuza özelbir ahşap oyun evi sizin için değil, çocuğunuz için ahşap bir oyun evi. Özellikle gelişmiş ülkelerde sıkça rastlayabileceğiniz bir konsept ahşap oyun evi, aslına bakacak olursanız. Çocuğunuzun ruhsal gelişimine katkısı tartışılmaz. Web sitemizdeki uzman psikolog yorumları size fikir verebilir. Dilerseniz siz de içine girebilir ve çocuğunuzla keyifli zaman geçirebilirsiniz.

 

4 mevsim dayanıklı mı?

Kendi eviniz gibi düşünebilirsiniz. Masif ahşap oyun evlerimiz, yağmur, çamur, kar, güneş… dış mekan pek çok ürün gibi ahşap oyun eviniz de farklı iklimlere dayanıklıdır.

 

Bahçeme yakışır mı?

Bizce her bahçeye gülen ve eğlenen çocuklar yakışır. Ancak özenerek yaptırdığınız bahçenize duyduğunuz estetik kaygılarınıza da hak veriyoruz. Doğru yere, uygun tasarım ve renklerde yaptıracağınız bir oyun evi bahçenizin şıklığını arttıracaktır.

 

Plastik evler ahşap oyun evlerine göre çok daha uygun fiyatlı, neden ahşap oyun evini tercih edelim?

Bu sorunun yanıtı aslında çok basit. Ahşap ürünler çok daha sağlıklı. Üstelik plastiğe kıyasla çok daha şık ve estetik.

 

Model seçenekleri web sitesiyle mi sınırlı?

Değil. Oyun evlerimizi belirli standartlara uyacak şekilde revize edebiliyoruz. Bir oyun evini penceresinde, çatısında ya da verandasında yapılan küçük değişikliklerle bambaşka bir çehreye dönüştürebilirsiniz. Bu konuda tecrübeli ekibimiz size zevkiniz ve beklentiniz doğrultusunda yönlendirecektir. Bize ne istediğinizi anlatmanız yeterli.

 

Farklı boyutlarda olabilir mi?

Mevcut 3 ebat seçeneğine ek farklı bir ebatta da üretim yapılabilir.

 

İstediğim renk olur mu?

Elbette.

 

Boyalar çocuk sağlığı için elverişli mi?

En önem verdiğimiz konuya parmak bastınız. Kullanılan tüm boyalar sertifikalıdır. Su bazlı, kokusuz ve çocuk sağlığına uygun üretilmiş boyalar kullanmaktayız.  Sertifikalara web sitemizdeki güvenlik kriterleri kısmından göz atabilirsiniz.

 

Gelip görebilir miyiz?

Ürünlerimiz hacimli olduğundan ötürü, hepsini kurulu olarak saklamamız ne yazıkki mümkün olmuyor. Stok da olan bir modeli beğendiyseniz üretim tesisimizde kurdurup, size keyifle gösterebiliriz. Aksi halde Acarkent gibi İstanbul’un belirli noktalarında kurulu olan teşhir evlerimize göz atıp, fikir sahibi olabilirsiniz.

 

Sipariş verdikten sonra kaç günde teslim edersiniz?

Eğer stok da ki bir ürünü beğendiyseniz 3-5 iş günü aralığında teslimat yapabiliriz. Ancak sipariş yöntemiyle üretim yapıyorsak 15 iş günü içerisinde eviniz bahçenizdeki yerini alacaktır.

 

Tahminimizden pahalıymış!?

İşte bu çok nadir duyduğumuz ama duyduğumuzda en çok şaşırdığımız tepki. Bu yüzden eklemeden geçemedik. Masif ahşap kullanarak üretilmiş bir oyun evininsize olan maliyeti markalı bir çantadan ucuz aslına bakarsanız.  Kullanılan ahşap, aksesuarlar, boya, işçilik ve kurulumu göz önüne alıp bir kere daha düşünmeye davet ediyoruz bu düşünceyi içinden geçirenlere.

 

Ahşap Oyun evleri nasıl kuruluyor?

Oyun eviniz taşıma ve kurulacağı yere erişim kolaylığından ötürü demonte olarak geliyor ve montaj ekibimiz tarafından bahçenizde monte ediliyor.

 

Evlerin içleri boş mu, neler koyabiliriz?

Oyun evini aldığınızda evin içi boş oluyor. Dilerseniz çocuğunuzun oyun odası haline getirebilir ya da ilgi alanına yönelik dekore edebilirsiniz. Eğer bunu bizim yapmamızı isterseniz de, hali hazırdaki ürünlerimizi alabilir ya da ne istediğinizi bizimle paylaşır biz de sizin için hayata geçirebiliriz.

 

Çocuğum içeride ne yapıyor merak ediyorum?

Bebek büyüten her ailenin vazgeçilmezi kamera sistemleri bu iş için ideal çözüm.

 

Çocuğum oyun evinin içinde güvende mi?

Bir çocuk doğru önlemler alındığı takdirde her yerde güvende olacaktır. Ürün sağlığı konusunda güvenimiz tam. Geri kalan çocuğunuzu bilgilendirme ve bilinçlendirme kısmı size kalıyor. Ancak tedbiri elden bırakmayalım derseniz, devreye çözüm ortağımız Park Zon girebilir. Liliput Kids müşterilerine verdiği özel indirimle oyun evinizde ekstra güvenlik önlemleri alabilirsiniz.

 

Oyun evleri kaç yaşındaki çocuklara hitap ediyor?

2-3 yaşından itibaren her çocuk için elverişli. Kaç yaşına kadar kullanabileceği ise model ve büyüklüğüne göre değişkenlik gösteriyor. Boyutlar büyüdükçe kullanacak çocuğun yaşı da büyüyor ve zaman içinde hobi evi haline de dönüşebiliyor.

 

Bahçemizin zemini düz değil, oyun evi kurulabilir mi?

Zemini düz olmayan evlerde de, oyun evinin zeminine destekle ev kurulumu yapılmaktadır.

 

Bahçemiz yok, terasımıza kurabilir misiniz?

Bu tamamen terasınızın büyüklüğü ve taşıma kapasitesiyle ilgili. Koşullar elverişliyse kurulum yapılmasında bir sakınca olmayacaktır.

 

Bahçemiz yok ama çocuğumun bir oyun evi olmasını çok istiyorum, ne yapabilirsiniz?

Bu soruyla çok sık karşılaşıyoruz. Bu nedenle yoğun bir ar-ge sürecinden sonra her çocuğun bir oyun evine kavuşması amacıyla tamamen doğal kağıt kompozit bir malzemeden, kolay kurulumlu, katlanabilir birbirinden sevimli oyun evleri üretimine de başladık.

Kağıt kompozit ev modellerimiz için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 

Çocuğumun odasını oyun evi konseptinde yapabilir misiniz?

Gelen yoğun talep üzerine oyun odalarını da oyun evi konseptinde yapabiliyoruz. İç mekana uygun oyun evlerinin yanı sıra bir oyun odasının ihtiyacı olan her şeyi A’dan Z’ye Liliput Kids ürün gamına ekledik. Bunun için bizimle irtibata geçmeniz yeterli.

 

Futbol takımımızın renklerinde yapabilir misiniz?

Yalnızca tuttuğunuz takımın renklerinde değil, evinizi de futbol temasına uygun üretebiliriz.

 

 • Çözüm Ortakları

  Happy Nest

  Kidsnook

  Acarkent Coliseumt

  Park Zon

  Royal Bebe

  babyland.com

  İnternet Anneleri

 • Bizi takip edin

 • ↓