Seçeneklerim neler?

Liliput Kids bahçeli evler için ahşap oyun evlerinin yanı sıra, iç mekan için de alternatifli ürünleri sizlerle buluşturuyor.

Ahşap Dış Mekan Oyun Evleri

1.sınıf masif ahşap kullanılarak üretilen oyun evlerimiz 4 mevsim dış mekan kullanımına uygundur. Çocuk sağlığına uygun, su bazlı ve sertifikalı boyalar kullanılmaktadır.  Ebatlarda değişiklikler yapılabilmektedir.Çocuğunuzun yaşı, cinsiyeti ve beklentilerine yönelik aksesuarlar ile evler renklendirilebilir ve çeşitlendirilebilir.Daha detaylı bilgi almak için bizi arayabilir ya da mail yoluyla ulaşabilirsiniz.

Çadırlar

Dilerseniz iç mekan, dilerseniz kumsalda, bahçede ya da gittiğiniz heryere taşıyabileceğiniz ve dilediğiniz an çocuğunuza oyun alanı yaratabileceğiniz çadır modellerimiz mevcuttur.

İç mekan Kağıt Kompozit Evler

Tamamen Liliput Kids Ar-ge si ile üretilen kağıt kompozit evler hafif ve kolay kurulumludur. Kolayca monte-demonte edilebilirler. Demonte edildiklerinde bir kapı arkasında ya da yatak altında saklanacak kadar az yer kaplamaktadırlar. Seyahate giderken yanınızda götürebilirsiniz. Farklı renk ve model çalışmalarımız devam etmektedir. Ürünlerle ilgili bilgi almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Ahşap Oyuncaklar

Ahşap oyuncaklarla içiniz rahat bir şekilde çocuğunuzunun kişisel gelişimine katkıda bulunabilirsiniz. Birbirinden güzel ahşap oyuncaklar Liliput Kids ürün gamına eklendi. Farklı modeller ve sipariş için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 

 • Çözüm Ortakları

  Happy Nest

  Kidsnook

  Acarkent Coliseumt

  Park Zon

  Royal Bebe

  babyland.com

  İnternet Anneleri

 • Bizi takip edin

 • ↓