Çocuklarımızın bizim herşeyimiz. Onların mutluluğu, sağlığı ve güvenliği bizim için herşeyden önemli. Liliput Kids ürünleri bu bilinçle geliştirilip, üretiliyor. Ürünlerimizdeki tüm detaylar ve kullanılan malzemeler çocuk sağlığı esas alınarak belirleniyor.

Dış mekan oyun evleri malzemeleri

Karkas: Masif Çam
Duvarlar ve zemin: Ahşap Lambri/Ahşap zemin kaplama
Pencereler: Ahşap çerçeveli pleksi glass

İç mekan oyun evleri malzemeleri

Gövde: Kontraplak / Mdf

Boya kalite ve Güvenliği

Liliput kids oyun evleri için mevcut olan birbirinden farklı onlarca renk seçeneği için kullanılan boyalar çocuk sağlığı ve güvenliği esas alarak belirlenmiştir. Tüm boyalar %100 su bazlı, bebek-çocuk kullanımına uygundur.

Hemel Hickson Décor ve Aqua Cool marka boyaların güvenliği ve garantisiyle içimiz rahat.

Liliput Kids & Park Zon işbirliği

Evde çocuk güvenliğinin sağlanması konusunda ülkemizde profesyonel anlamda ilk kuruluş olan Park Zon ile çözüm ortaklığı yapan Liliput kids, çocuklarımızın oyun evlerinde öğrenme, keşfetme isteklerini engellemeden, gelişme süreçlerini sağlıklı olarak tamamlamalarına yardımcı olmak ve kaza risklerine karşı daha güvenli hale getirmek amacıyla arzu eden ebeveynlere hizmet vermektedir.

Güvenlik kamerası

Dileyen ebeveynler oyun evlerine kamera taktırarak çocuklarını gözlemleyebilir ya da güvenliklerinden emin olabilirler. Çözüm ortaklarımız size bu konuda Liliput Kids ayrıcalığı ile hizmet vereceklerdir.

 • Çözüm Ortakları

  Happy Nest

  Kidsnook

  Acarkent Coliseumt

  Park Zon

  Royal Bebe

  babyland.com

  İnternet Anneleri

 • Bizi takip edin

 • ↓